Czy trzeba osiągać więcej mniejszym kosztem, aby rozwijać swoją firmę w dzisiejszych czasach? Może mogłaby w tym pomóc możliwość prowadzenia spotkań online i konferencji wideo w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, bez wychodzenia z biura? Platforma do konferencji internetowych ClickMeeting może pomóc firmom takim jak Twoja w zwiększeniu produktywności, podniesieniu poziomu sprzedaży oraz pozyskaniu nowych rynków. Nie są już Ci potrzebne drogie systemy wideokonferencyjne - wystarczy urządzenie, którego używasz (komputer, laptop, tablet) z kamerą, głośnikiem i mikrofonem. Jest to proste w użyciu - nie wymaga instalacji i działa w każdej przeglądarce internetowej. W ciągu kilku minut możesz zacząć korzystać z: obrandowanych spotkań online do 25 osób i wideokonferencji do 1000 osób; bezproblemowego współdzielenia ekranu, dokumentów i aplikacji; przeprowadzania ankiet i mierzenie statystyk dla lepszego i szybszego procesu decyzyjnego; czatu wideo i kilku strumieni wideo dla lepszej interakcji twarzą w twarz; współdzielonej tablicy i zdalnej kontroli dostępu w czasie rzeczywistym. ClickMeeting to niedrogie rozwiązanie, które można wdrożyć już dziś, zupełnie za darmo. Jest to najwyższej klasy narzędzie zwiększające ROI, warte szczególnej uwagi.

Aby zapoznać się ze szczegółami tego rozwiązania za naszym pośrednictwem, skorzystaj z możliwości wypróbowania systemu wideokonferencji.

 

Wypróbuj ClickMeeting ZA DARMO przez 30 DNI - karta kredytowa nie jest wymagana.

 

Dla kogo system wideokonferencyjny może być przydatny?

Jeżeli planujesz rozszerzyć swoją działalność poza rynki lokalne, stworzyłeś nowe miejsca pracy lub nowe biuro w dużej odległości i marnujesz czas oraz pieniądze próbując kontaktować się z pracownikami mailowo lub telefonicznie, a może często musisz pokonać sporo kilometrów, żeby odbyć krótkie spotkanie. Wtedy wideokonferencja może rozwiązać te problemy, zaoszczędzić sporo czasu i zredukować koszty. W istocie, konferencje online mogą przyspieszyć tempo rozwoju biznesu w sposób radykalny i skrócić czas trwania projektów oraz cykle sprzedażowe o połowę - bez opuszczania biura!

Używając pakietów ClickMeeting lub ClickWebinar możesz między innymi:

  • Organizować i prowadzić spotkania do 25 uczestników i konferencje do 1000 uczestników!
  • Dostosować interfejs i "pokój spotkań" ze swoim logo, kolorystyką, grafiką.
  • Współdzielić pulpit, dokumenty i aplikacje żeby zrobić więcej w krótszym czasie
  • Poszerzyć działania marketingowe przez prezentację produktów, webinaria, sesje treningowe
  • Korzystać z czatu, współdzielonej tablicy oraz ankiet do bezpośredniego kontaktu i procesu podejmowania decyzji.
  • Wykorzystywać do 4 strumieni video dla wysokiej efektywności i interaktywnych prezentacji
  • Efektywniej sprzedawać w krótszym czasie i po niższych kosztach

 

Skorzystaj z zaoszczędzonego czasu, pieniędzy i zasobów do rozwoju biznesu!